WSZYSCY DO GOSTYNIA !!!

Już w najbliższą sobotę 6 września jedziemy na jeden z najciekawszych wyjazdów tego sezonu czyli na mecz do Gostynia ! Będzie to pierwszy wyjazd  na Kanię w naszej historii więc trzeba się Więcej »

Kolejna porażka…

Piłkarze kolejny raz się nie popisali  i przegrali u siebie z Obrą Kościan 1:2(0:1). I w zasadzie na tym można by zakończyć relację piłkarską z tego spotkania bo to co obecnie pokazują Więcej »

Mecz z Obrą Kościan !

Już w najbliższą sobotę 30 sierpnia, do Kalisza przyjedzie Obra Kościan. Po dwóch słabych występach trójkolorowych, musimy głośnym dopingiem poprowadzić ich do zwycięstwa ! Z Kościana można się spodziewać grupki kibiców co Więcej »

 

WSZYSCY DO GOSTYNIA !!!

10647152_765132253528775_1130331053257781945_n

Już w najbliższą sobotę 6 września jedziemy na jeden z najciekawszych wyjazdów tego sezonu czyli na mecz do Gostynia ! Będzie to pierwszy wyjazd  na Kanię w naszej historii więc trzeba się pokazać w dobrej liczbie. Dlatego mobilizować się na wszystkich osiedlach, nie oglądać się na innych tylko samemu brać znajomych i w sobotę o godzinie 14 widzimy się pod kaliskim Teatrem ! Koszt wyjazdu to 15 zł !

Kolejna porażka…

jarota

Piłkarze kolejny raz się nie popisali  i przegrali u siebie z Obrą Kościan 1:2(0:1). I w zasadzie na tym można by zakończyć relację piłkarską z tego spotkania bo to co obecnie pokazują nasi grajkowie to jednym słowem żenada. Niżej relacja kibicowska. WALCZYĆ, BIEGAĆ I SIĘ STARAĆ, U NAS TRZEBA ZAPIERDALAĆ !!!

Mecz z Obrą Kościan !

koscian2014

Już w najbliższą sobotę 30 sierpnia, do Kalisza przyjedzie Obra Kościan. Po dwóch słabych występach trójkolorowych, musimy głośnym dopingiem poprowadzić ich do zwycięstwa ! Z Kościana można się spodziewać grupki kibiców co dodaję dodatkowego smaku. Ultrasi na ten mecz przygotowują  oprawę więc bez żadnych wymówek i stękania W SOBOTĘ O GODZINIE 17 WSZYSCY MELDUJĄ SIĘ NA STADIONIE PRZY UL. ŁÓDZKIEJ (SEKTOR Z3)

W sobotę z Olimpią Koło

kołodom

W najbliższą sobotę tj. 16.08, trójkolorowi podejmować będą u siebie zespół Olimpii Koło, mecz ten będzie rozgrywany na stadionie przy ul. Łódzkiej, początek spotkania o godz. 17. Więc w sobotę pomagamy naszym dopingiem piłkarzom w zdobyciu kolejnych 3 punktów ! WSZYSCY NA MECZ !!!

Pewna wygrana na początek!

kkskozmin

Pewne zwycięstwo odnieśli w wyjazdowym meczu trójkolorowi, pokonując zespół z Koźmina Wlkp. 0-3, nas na tym wyjeździe 66 osób, na płocie wieszamy 2 flagi.

Bramki dla KKSu: Tobiasz Kupczyk, Błażej Ciesielski oraz Marcin Lis.

Rusza Sezon 2014/15!

kozminekwyjazdv2

Już w najbliższą niedzielę tj. 10 sierpnia rusza kolejny sezon, na początek rozgrywek przyjdzie nam się zmierzyć na wyjeździe z drużyną z Koźmina WLKP. Wszyscy chętni na ten wyjazd tradycyjnie zbierają się pod kaliskim teatrem o godz. 15:30, koszt wyjazdu to 15 zł. Pamiętajcie WYJAZD TO RZECZ ŚWIĘTA!

Terminarz na rundę jesienną 2014

kakaesiacy

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podał wstępny terminarz na najbliższą rundę sezonu 2014/2015. Wstępny ponieważ teraz wszystkie kluby muszą podać konkretne terminy spotkań, które i tak w pewnych przypadkach zmienią się jeszcze z dziesięć razy żeby tylko nam życie uprzykrzyć.  Nasze najciekawsze mecze przypadają na wrzesień – wyjazd do Gostynia na Kanie (06 lub 07.09) oraz na październik – derby u siebie z Koninem (25 lub 26.10). Rundę zaczynamy 9 albo 10 sierpnia od wyjazdu do Koźmina Wielkopolskiego. Poniżej cały rozkład jazdy na jesień.

Nowe koszulki

makieta2013 kopia

Od pewnego czasu w sprzedaży są nowe koszulki Dumy Kalisza w wersji męskiej,damskiej oraz dziecięcej ! Dodatkowo w ofercie są także t-shirty z okazji setnej rocznicy zburzenia Kalisza. Szczegóły na facebookowym profilu Kakaesiacy.pl. Poniżej zdjęcia oraz rozmiarówka.

Ostatni mecz w sobotę !

rd_login

W najbliższą sobotę o godzinie 17 ostatnie spotkanie KKS Kalisz w tym sezonie ! Przeciwnikiem będzie Piast Kobylin. DO ZOBACZENIA NA WALE MATEJKI !!!

Zaległe relacje

1

Powoli dobiega końca słaby dla KKS Kalisz sezon 2013/2014. Dobitnym przykładem słabych występów jest końcówka rundy wiosennej gdzie najpierw przegrywamy u siebie z Obrą Kościan 1-2 a potem na dalekim wyjeździe remisujemy z młodzieżowym składem Gromu Wolsztyn 1-1. Przed ostatnią kolejką zajmujemy dopiero 7 miejsce ! Poniżej zaległe kibicowskie relacje.