DERBY !! Najważniejszy mecz całej rundy jesiennej !!

Spotkanie obu drużyn zawsze elektryzowało kibiców zarówno kaliskich jak i tych z Konina! Spotkanie rozpocznie się 25.10 (sobota) o godzinie 19:00 na stadionie przy ulicy Łódzkiej w Kaliszu. Podczas ostatniego spotkaniu tych Więcej »

W sobotę z Wolsztynem

Do meczu z Koninem jeszcze trochę trochę czasu, a przed tym najważniejszym meczem rundy zostały jeszcze dwa spotkania, pierwsze z nich w następną sobotę 11.10 z Gromem Wolsztyn o godz. 17 na Więcej »

MYŚL O TYM BEZ PRZERWY – 25 PAŹDZIERNIKA DERBY !

Można już odliczać dni do kolejnych derbów wielkopolski! 25 października łańcuchy zawitają na stadion miejski przy ul. Łódzkiej. Wszelkie informację dotyczące meczu jak i sprzedaży biletów już niebawem. PONIŻEJ ZAJAWKI GRAFICZNE NA Więcej »

 

DERBY !! Najważniejszy mecz całej rundy jesiennej !!

koninderby542fa4e310e87.jpg

Spotkanie obu drużyn zawsze elektryzowało kibiców zarówno kaliskich jak i tych z Konina! Spotkanie rozpocznie się 25.10 (sobota) o godzinie 19:00 na stadionie przy ulicy Łódzkiej w Kaliszu.

Podczas ostatniego spotkaniu tych zespołów padł wynik 0:1 i KaKaeSiacy zmuszeni byli uznać wyższość piłkarzy przyjezdnych.

Kwietniowe spotkanie zgromadziło na stadionie przeszło 1500 widzów, a kibiceKKS-u Kalisz przygotowali ciekawe choreografie i głośnym dopingiem wspierali swoich piłkarzy.

Jak będzie tym razem? Czy Kaliszanom uda się przełamać złą passę i pokonać odwiecznego rywala? Przyjdź i przekonaj się sam!

Zbiórka kibiców o godz. 17:00 pod kaliskim ratuszem !!
INFO O BILETACH W ROZWINIĘCIU NEWSA

W sobotę z Wolsztynem

wolsztyn dom

Do meczu z Koninem jeszcze trochę trochę czasu, a przed tym najważniejszym meczem rundy zostały jeszcze dwa spotkania, pierwsze z nich w następną sobotę 11.10 z Gromem Wolsztyn o godz. 17 na stadionie przy ul. Łódzkiej. Meczów przed Koninem nie można odpuścić, tylko trzeba się wziąć w garść i ruszyć dupy na stadion ! Więc za tydzień w sobotę każdy wyciąga kolegów ze szkoły, dzielni czy tam pracy i melduje się na stadionie przy Łódzkiej, na derbach ma być mega doping, a bez odpowiedniej rozgrzewki takowego nie będzie ! WSZYSCY KURWA NA MECZ !!!!!!! SOBOTA 11.10 godz. 17 wszyscy na stadion przy ul. Łódzkiej.

MYŚL O TYM BEZ PRZERWY – 25 PAŹDZIERNIKA DERBY !

10653682_778722688836398_560668094943437723_n

Można już odliczać dni do kolejnych derbów wielkopolski! 25 października łańcuchy zawitają na stadion miejski przy ul. Łódzkiej. Wszelkie informację dotyczące meczu jak i sprzedaży biletów już niebawem. PONIŻEJ ZAJAWKI GRAFICZNE NA TEN MECZ. WSZYSCY NA DERBY – MOBILIZACJA NA OSIEDLACH !

Zaległe relacje

IMG_0375

Za nami kilka kolejnych meczów w wykonaniu trójkolorowych. Najdelikatniej mówiąc nasi grajkowie formą nie błyszczą i po 8 kolejkach zajmują 8. miejsce w tabeli przez co o awansie najprawdopodobniej możemy pomarzyć.Poniżej można przeczytać zaległe relacje z kilku ostatnich meczów.

WSZYSCY DO GOSTYNIA !!!

10647152_765132253528775_1130331053257781945_n

Już w najbliższą sobotę 6 września jedziemy na jeden z najciekawszych wyjazdów tego sezonu czyli na mecz do Gostynia ! Będzie to pierwszy wyjazd  na Kanię w naszej historii więc trzeba się pokazać w dobrej liczbie. Dlatego mobilizować się na wszystkich osiedlach, nie oglądać się na innych tylko samemu brać znajomych i w sobotę o godzinie 14 widzimy się pod kaliskim Teatrem ! Koszt wyjazdu to 15 zł !

Kolejna porażka…

jarota

Piłkarze kolejny raz się nie popisali  i przegrali u siebie z Obrą Kościan 1:2(0:1). I w zasadzie na tym można by zakończyć relację piłkarską z tego spotkania bo to co obecnie pokazują nasi grajkowie to jednym słowem żenada. Niżej relacja kibicowska. WALCZYĆ, BIEGAĆ I SIĘ STARAĆ, U NAS TRZEBA ZAPIERDALAĆ !!!

Mecz z Obrą Kościan !

koscian2014

Już w najbliższą sobotę 30 sierpnia, do Kalisza przyjedzie Obra Kościan. Po dwóch słabych występach trójkolorowych, musimy głośnym dopingiem poprowadzić ich do zwycięstwa ! Z Kościana można się spodziewać grupki kibiców co dodaję dodatkowego smaku. Ultrasi na ten mecz przygotowują  oprawę więc bez żadnych wymówek i stękania W SOBOTĘ O GODZINIE 17 WSZYSCY MELDUJĄ SIĘ NA STADIONIE PRZY UL. ŁÓDZKIEJ (SEKTOR Z3)

W sobotę z Olimpią Koło

kołodom

W najbliższą sobotę tj. 16.08, trójkolorowi podejmować będą u siebie zespół Olimpii Koło, mecz ten będzie rozgrywany na stadionie przy ul. Łódzkiej, początek spotkania o godz. 17. Więc w sobotę pomagamy naszym dopingiem piłkarzom w zdobyciu kolejnych 3 punktów ! WSZYSCY NA MECZ !!!

Pewna wygrana na początek!

kkskozmin

Pewne zwycięstwo odnieśli w wyjazdowym meczu trójkolorowi, pokonując zespół z Koźmina Wlkp. 0-3, nas na tym wyjeździe 66 osób, na płocie wieszamy 2 flagi.

Bramki dla KKSu: Tobiasz Kupczyk, Błażej Ciesielski oraz Marcin Lis.

Rusza Sezon 2014/15!

kozminekwyjazdv2

Już w najbliższą niedzielę tj. 10 sierpnia rusza kolejny sezon, na początek rozgrywek przyjdzie nam się zmierzyć na wyjeździe z drużyną z Koźmina WLKP. Wszyscy chętni na ten wyjazd tradycyjnie zbierają się pod kaliskim teatrem o godz. 15:30, koszt wyjazdu to 15 zł. Pamiętajcie WYJAZD TO RZECZ ŚWIĘTA!