Terminarz na rundę jesienną 2014

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podał wstępny terminarz na najbliższą rundę sezonu 2014/2015. Wstępny ponieważ teraz wszystkie kluby muszą podać konkretne terminy spotkań, które i tak w pewnych przypadkach zmienią się jeszcze z Więcej »

Nowe koszulki

Od pewnego czasu w sprzedaży są nowe koszulki Dumy Kalisza w wersji męskiej,damskiej oraz dziecięcej ! Dodatkowo w ofercie są także t-shirty z okazji setnej rocznicy zburzenia Kalisza. Szczegóły na facebookowym profilu Więcej »

Ostatni mecz w sobotę !

W najbliższą sobotę o godzinie 17 ostatnie spotkanie KKS Kalisz w tym sezonie ! Przeciwnikiem będzie Piast Kobylin. DO ZOBACZENIA NA WALE MATEJKI !!! Więcej »

 

Terminarz na rundę jesienną 2014

kakaesiacy

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podał wstępny terminarz na najbliższą rundę sezonu 2014/2015. Wstępny ponieważ teraz wszystkie kluby muszą podać konkretne terminy spotkań, które i tak w pewnych przypadkach zmienią się jeszcze z dziesięć razy żeby tylko nam życie uprzykrzyć.  Nasze najciekawsze mecze przypadają na wrzesień – wyjazd do Gostynia na Kanie (06 lub 07.09) oraz na październik – derby u siebie z Koninem (25 lub 26.10). Rundę zaczynamy 9 albo 10 sierpnia od wyjazdu do Koźmina Wielkopolskiego. Poniżej cały rozkład jazdy na jesień.

Nowe koszulki

makieta2013 kopia

Od pewnego czasu w sprzedaży są nowe koszulki Dumy Kalisza w wersji męskiej,damskiej oraz dziecięcej ! Dodatkowo w ofercie są także t-shirty z okazji setnej rocznicy zburzenia Kalisza. Szczegóły na facebookowym profilu Kakaesiacy.pl. Poniżej zdjęcia oraz rozmiarówka.

Ostatni mecz w sobotę !

rd_login

W najbliższą sobotę o godzinie 17 ostatnie spotkanie KKS Kalisz w tym sezonie ! Przeciwnikiem będzie Piast Kobylin. DO ZOBACZENIA NA WALE MATEJKI !!!

Zaległe relacje

1

Powoli dobiega końca słaby dla KKS Kalisz sezon 2013/2014. Dobitnym przykładem słabych występów jest końcówka rundy wiosennej gdzie najpierw przegrywamy u siebie z Obrą Kościan 1-2 a potem na dalekim wyjeździe remisujemy z młodzieżowym składem Gromu Wolsztyn 1-1. Przed ostatnią kolejką zajmujemy dopiero 7 miejsce ! Poniżej zaległe kibicowskie relacje.

WSZYSCY NA MECZ Z KOŚCIANEM !

1466039_715381388503862_4918324418406333955_n

Koniec z sielanką i lenistwem ! W najbliższą sobotę o godzinie 17 gramy z Obrą Kościan. Na meczu tym nie może zabraknąć głośnego dopingu i pokazania wszystkim, że KKS TO MY. Swój przyjazd na to spotkanie zapowiadają także kibice gości co jest dodatkowym smaczkiem tego meczu. SOBOTA GODZINA 17:00 WAŁ MATEJKI – MECZ Z OBRĄ KOŚCIAN

Sobota(24.05): Gramy z Gołuchowem !

rd_login

W najbliższą sobotę 24.05 nasi piłkarze grają z LKS Gołuchów. Mecz ten odbędzie się przy Wale Matejki o godzinie 17. SOBOTA GODZINA 17 WAŁ MATEJKI . DO ZOBACZENIA !

W sobotę ze Ślesinem

slesin dom

W najbliższą sobotę tj. 17 maja, nasz zespół podejmie na własnym boisku drużynę LKS Ślesin, liczymy na kolejne zwycięstwo trójkolorowych. My KIBICE też nie możemy zawieść i pokazać że nie żyjemy tylko meczami derbowymi i w sobotę wspomożemy dopingiem swój zespół w zdobyciu kolejnych 3 pkt. Więc 17 maja (sobota) godz. 17 WSZYSCY KTÓRZY MIENIĄ SIĘ KAKAESIAKAMI STAWIAJĄ SIĘ NA WALE MATEJKI 2 ! Był Będzie Jest !!!

Piątek 25.04: Wyjazd do Mroczenia !

mroczen

Derbowe emocje za nami, a przed nami kolejny mecz i kolejny wyjazd!  Tym razem w piątek 25 kwietnia udamy się do Mroczenia, zbiórka pod kaliskim teatrem o godz. 16:30, koszt wyjazdu 15 zł. Jedziemy autokarem oraz autami. WSZYSCY NA WYJAZD!

KKS Kalisz – Górnik 0:1..

kakaesiacy

Mimo prawie pełnego stadionu nasi piłkarze nie sprostali wyzwaniu i w derbowym pojedynku z Górnikiem Konin przegrali po rzucie karnym 0:1(0:0).  Na piątkę spisali za to kibice kaliskiego KS-u, którzy licznie stawili się tego dnia na stadionie przy Łódzkiej i głośnym dopingiem pokazali, że w Kaliszu liczy się tylko jeden klub.  Poniżej relacja kibicowska.

NOWE INFORMACJE ODNOŚNIE SPRZEDAŻY BILETÓW !

konindommniejsza


WSZYSCY KUPUJEMY BILETY WCZEŚNIEJ, ŻEBY NIE ROBIĆ BAŁAGANU PRZY KASACH I WEJŚĆ SPRAWNIE NA STADION !!!

BILETY NA MECZ Z KONINEM TAK JAK BYŁO PISANE WCZEŚNIEJ SĄ DO NABYCIA W KASACH OSRIR TJ. W SIEDZIBIE GŁÓWNEJ OSRIR NA ULICY ŁÓDZKIEJ 19-29 (KASA CZYNNA W GODZINACH 6:00 – 21:00) ORAZ W KASACH ARENA KALISZ PRZY ULICY HANKI SAWICKIEJ 22-24 (KASA CZYNNA W GODZINACH 7:00 – 20:30)

ABY NABYĆ BILET NALEŻY PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, PESEL ORAZ NUMER DOWODU OSOBISTEGO. SĄ TO DANE NIEZBĘDNE BEZ KTÓRYCH NIE BĘDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ WEJŚCIÓWKI!!!
JEŚLI KTOŚ NIE MA UKOŃCZONYCH 18 LAT TO MUSI PODAĆ NUMER DOWODU OSOBISTEGO „OPIEKUNA” Z KTÓRYM WEJDZIE NA MECZ. „OPIEKUNEM” MOŻE BYĆ KAŻDA INNA OSOBA MAJĄCA BILET NA DERBY, KTÓRA UKOŃCZYŁA 18 LAT! NIE MUSI BYĆ TO RODZIC, WUJEK, CZY DZIADEK, MOŻE BYĆ KOLEGA.
JEDEN „OPIEKUN” MOŻE MIEĆ POD OPIEKĄ MAKSYMALNIE 10 OSÓB NIEPEŁNOLETNICH!

CI KTÓRZY MAJĄ SPORZĄDZONE LISTY Z OSOBAMI ZAPISANYMI NA MECZ MOGĄ ZAKUPIĆ TE BILETY DLA NICH BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU Z TYM WYJĄTKIEM, ŻE TE OSOBY KTÓRE MAJĄ LISTY NA KTÓRYCH JEST PONAD 10 OSÓB MOGĄ ZAKUPIĆ BILETY WYŁĄCZNIE W HALI OSRIR PRZY ULICY ŁÓDZKIEJ UDAJĄC SIĘ BEZPOŚREDNIO DO KASY GŁÓWNEJ TJ. POKOJU NUMER 117 !!! BILETY Z LIST NA KTÓRYCH JEST MNIEJ NIŻ 10 OSÓB MOŻNA ZAKUPIĆ W OBU PUNKTACH !!!

BILETY ZAKUPUJEMY OCZYWIŚCIE NA SEKTORY DOPINGUJĄCE CZYLI Z3 I Z4 I ŻADNE INNE !!!

NA MECZ WSZYSCY ZABIERAJĄ ZE SOBĄ DOWÓD OSOBISTY !!! OSOBY NIEPEŁNOLETNIE DLA POTWIERDZENIA SWOJEJ TOŻSAMOŚCI, NIE POSIADAJĄCE DOWODU OSOBISTEGO LEGITYMACJE SZKOLNĄ, PASZPORT LUB INNY DOKUMENT NA PODSTAWIE KTÓREGO BĘDZIE MOŻNA ZWERYFIKOWAĆ PESEL! JEST TO WARUNEK KONIECZNY BEZ KTÓREGO NIE WEJDZIE SIĘ NA STADION !!!

WSZYSCY SPOTYKAMY SIĘ POD RATUSZEM W WIELKI PIĄTEK O GODZINIE 17 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!